aflbannersmall

Hlavní články

 

Skupina A
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
08:00 0 AXA FT Junior 0:7 Fools Broumov 3
08:12 3 Nicht Team 5:1 Pohodáři 0
08:24 3 Na bandě 5:0 FC Attack B 0
08:36 0 Angels 0:2 AXA FT Junior 3
08:48 3 Nicht Team 2:0 Fools Broumov 0
09:00 0 FC Attack B 1:2 Pohodáři 3
09:12 3 Na bandě 3:2 Angels 0
09:24 0 AXA FT Junior 1:4 Nicht Team 3
09:36 1 Fools Broumov 2:2 Pohodáři 1
09:48 3 FC Attack B 2:0 Angels 0
10:00 0 AXA FT Junior 3:4 Na bandě 3
10:12 3 Nicht Team 9:0 FC Attack B 0
10:24 3 Pohodáři 5:0 Angels 0
10:36 0 Fools Broumov 0:4 Na bandě 3
10:48 3 Nicht Team 5:0 Angels 0
11:00 0 AXA FT Junior 0:2 FC Attack B 3
11:12 3 Na bandě 2:0 Pohodáři 0
11:24 3 Fools Broumov 5:1 Angels 0
11:36 0 Nicht Team 0:4 Na bandě 3
11:48 1 Fools Broumov 1:1 FC Attack B 1
12:00 1 AXA FT Junior 2:2 Pohodáři 1

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1   AXA FT Junior
X 0:7 1:4 2:2 3:4 0:2 2:0 8:19 4 0
A2   Fools Broumov
7:0 X 0:2 2:2 0:4 1:1 5:1 15:10 8 5
A3   Nicht Team
4:1 2:0 X 5:1 0:4 9:0 5:0 25:6 15 19
A4   Pohodáři
2:2 2:2 1:5 X 0:2 2:1 5:0 12:12 8 0
A5   Na bandě
4:3 4:0 4:0 2:0 X 5:0 3:2 22:5 18 17
A6   FC Attack B
2:0 1:1 0:9 1:2 0:5 X 2:0 6:17 7 -11
A7   Angels
0:2 1:5 0:5 0:5 2:3 0:2 X 3:22 0 -19

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1   Na bandě
6 6 0 0 22:5 18 17
2   Nicht Team
6 5 0 1 25:6 15 19
3   Fools Broumov
6 2 2 2 15:10 8 5
4   Pohodáři Broumov
6 2 2 2 12:12 8 0
5   FC Attack B
6 2 1 3 6:17 7 11
6   AXA FT Junior
6 1 1 4 8:19 4 11
7   Angels Broumov
6 0 0 6 3:22 0 19

 

Skupina B
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
12:12 1 FC Attack A 4:4 AZ Vrátno 1
12:24 3 Painter Boys 4:0 FBC Broumov 0
12:36 3 Baníci Radvanice 3:0 Odyssea Trutnov 0
12:48 0 Fatboyzzz Turbíny 1:2 FC Attack A 3
13:00 1 Painter Boys 0:0 AZ Vrátno 1
13:12 3 Odyssea Trutnov 4:3 FBC Broumov 0
13:24 0 Baníci Radvanice 2:3 Fatboyzzz Turbíny 3
13:36 1 FC Attack A 3:3 Painter Boys 1
13:48 3 AZ Vrátno 3:0 FBC Broumov 0
14:00 1 Odyssea Trutnov 1:1 Fatboyzzz Turbíny 1
14:12 0 FC Attack A 3:5 Baníci Radvanice 3
14:24 1 Painter Boys 3:3 Odyssea Trutnov 1
14:36 1 FBC Broumov 0:0 Fatboyzzz Turbíny 1
14:48 3 AZ Vrátno 3:1 Baníci Radvanice 0
15:00 3 Painter Boys 5:1 Fatboyzzz Turbíny 0
15:12 3 FC Attack A 3:1 Odyssea Trutnov 0
15:24 3 Baníci Radvanice 2:0 FBC Broumov 0
15:36 3 AZ Vrátno 2:1 Fatboyzzz Turbíny 0
15:48 1 Painter Boys 2:2 Baníci Radvanice 1
16:00 3 AZ Vrátno 3:0 Odyssea Trutnov 0
16:12 3 FC Attack A 5:1 FBC Broumov 0

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 Skore B P
B1   FC Attack A
X 4:4 3:3 5:1 3:5 3:1 2:1 20:15 11 5
B2   AZ Vrátno
4:4 X 0:0 3:0 3:1 3:0 2:1 15:6 14 9
B3   Painter Boys
3:3 0:0 X 4:0 2:2 3:3 5:1 17:9 10 8
B4   FBC Broumov
1:5 0:3 0:4 X 0:2 3:4 0:0 4:18 1 -14
B5   Baníci Radvanice
5:3 1:3 2:2 2:0 X 3:0 2:3 15:11 10 4
B6   Odyssea Trutnov
1:3 0:3 3:3 4:3 0:3 X 1:1 9:16 5 -7
B7   Fatboyzzz Turbíny
1:2 1:2 1:5 0:0 3:2 1:1 X 7:12 5 -5

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  AZ Vrátno
6 4 2 0 15:6 14 9
2  FC Attack A
6 3 2 1 20:15 11 5
3  Painter Boys
6 2 4 0 17:9 10 8
4  Baníci Radvanice
6 3 1 2 15:11 10 4
5  Fatboyzzz Turbíny Hronov
6 1 2 3 7:12 5 5
6  Odyssea Trutnov
6 1 2 3 9:16 5 7
7  FBC Broumov
6 0 1 5 4:18 1 14

 

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:24 A1-B4 Na bandě
2:0 Baníci Radvanice
-
16:36 A2-B3 Nicht Team
2:5 Painter Boys
-
16:48 B1-A4 AZ Vrátno
3:0 Pohodáři Broumov
-
17:00 B2-A3 FC Attack A
1:2 Fools Broumov
2:3

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
17:12 A1/B4 Na bandě
3:0 Painter Boys
A2/B3
17:24 B1/A4 AZ Vrátno
2:1 Fools Broumov
B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:36 P1-P2 Painter Boys
1:0 Fools Broumov
-

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:48 V1-V2 Na bandě
5:1 AZ Vrátno
-

 

Konečná tabulka
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1 Na bandě
9 9 0 0 32:6 27 26
2 AZ Vrátno
9 6 2 1 21:12 24 9
3 Painter Boys
9 4 4 1 23:14 16 9
4 Fools Broumov
9 3 2 4 18:14 11 4
5 Nicht Team
7 5 0 2 27:11 15 16
6 FC Attack A
7 3 2 2 21:17 11 4
7 Baníci Radvanice
7 3 1 3 15:13 10 2
8 Pohodáři Broumov
7 2 2 3 12:15 8 3
9 FC Attack B
6 2 1 3 6:17 7 11
10 Fatboyzzz Turbíny Hronov
6 1 2 3 7:12 5 5
11 Odyssea Trutnov
6 1 2 3 9:16 5 7
12 AXA FT Junior
6 1 1 4 8:19 4 11
13 FBC Broumov
6 0 1 5 4:18 1 14
14 Angels Broumov
6 0 0 6 3:22 0 19
Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia