aflbannersmall

Hlavní články

 

Skupina A
Čas - Domácí Skore Hosté -
08:00 - FBC Broumov 0:2 Zlomená hokejka -
08:12 - Enyky Benyky Ceciky
4:0 Baníci Radvanice -
08:24 - FBT Žďár nad Metují 0:0 Plzeň pod barem -
08:36 - Loosers N.M.n.M. 3:1 FBC Broumov -
08:48 - Enyky Benyky Ceciky 3:2 Zlomená hokejka -
09:00 - Plzeň pod barem 2:0 Baníci Radvanice -
09:12 - FBT Žďár nad Metují 0:2 Loosers N.M.n.M. -
09:24 - FBC Broumov 0:3 Enyky Benyky Ceciky -
09:36 - Zlomená hokejka 3:0 Baníci Radvanice -
09:48 - Plzeň pod barem 2:1 Loosers N.M.n.M. -
10:00 - FBC Broumov 1:3 FBT Žďár nad Metují -
10:12 - Enyky Benyky Ceciky 4:0 Plzeň pod barem -
10:24 - Baníci Radvanice 3:1 Loosers N.M.n.M. -
10:36 - Zlomená hokejka 2:1 FBT Žďár nad Metují -
10:48 - Enyky Benyky Ceciky 2:2 Loosers N.M.n.M. -
11:00 - FBC Broumov 0:4 Plzeň pod barem -
11:12 - FBT Žďár nad Metují 3:3 Baníci Radvanice -
11:24 - Zlomená hokejka 3:2 Loosers N.M.n.M. -
11:36 - Enyky Benyky Ceciky 3:1 FBT Žďár nad Metují -
11:48 - Zlomená hokejka 1:2 Plzeň pod barem -
12:00 - FBC Broumov 2:1 Baníci Radvanice -

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  FBC Broumov
X 0:2 0:3 2:1 1:3 0:4 1:3 4:16 3 7
A2  Zlomená hokejka
2:0 X 2:3 3:0 2:1 1:2 3:2 13:8 12 3
A3  Enyky Benyky Ceciky
3:0 3:2 X 4:0 3:1 4:0 2:2 19:5 16 1
A4  Baníci Radvanice
1:2 0:3 0:4 X 3:3 0:2 3:1 7:15 4 6
A5  FBT Žďár nad Metují
3:1 1:2 1:3 3:3 X 0:0 0:2 8:11 5 5
A6  Plzeň pod barem
4:0 2:1 0:4 2:0 0:0 X 2:1 10:6 13 2
A7  Loosers N.M.n.M.
3:1 2:3 2:2 1:3 2:0 1:2 X 11:11 7 4

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Enyky Benyky Ceciky
6 5 1 0 19:5 16 14
2  Plzeň pod barem
6 4 1 1 10:6 13 4
3  Zlomená hokejka
6 4 0 2 13:8 12 5
4  Loosers N.M.n.M.
6 2 1 3 11:11 7 0
5  FBT Žďár nad Metují
6 1 2 3 8:11 5 3
6  Baníci Radvanice
6 1 1 4 7:15 4 8
7  FBC Broumov *
6 1 0 5 4:16 3 12

 Postup do playoff jelikož týmy  4,5,6 místě odjely a neměly zájem čekat na playoff.

Skupina B
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
12:12 - Nicht Team 5:0 Nováčci Broumov -
12:24 - Pohodáři Broumov 1:2 Kaňouři Trutnov -
12:36 - PAiNTER Boys 1:1 Medvědi Žacléř -
12:48 - Juniorky FBC Dobruška 0:3 Nicht Team -
13:00 - Pohodáři Broumov 2:0 Nováčci Broumov -
13:12 - Medvědi Žacléř 1:2 Kaňouři Trutnov -
13:24 - PAiNTER Boys 3:3 Juniorky FBC Dobruška -
13:36 - Nicht Team 2:3 Pohodáři Broumov -
13:48 - Nováčci Broumov 1:2 Kaňouři Trutnov -
14:00 - Medvědi Žacléř 2:3 Juniorky FBC Dobruška -
14:12 - Nicht Team 2:2 PAiNTER Boys -
14:24 - Pohodáři Broumov 2:1 Medvědi Žacléř -
14:36 - Kaňouři Trutnov 4:4 Juniorky FBC Dobruška -
14:48 - Nováčci Broumov 0:9 PAiNTER Boys -
15:00 - Pohodáři Broumov 5:0 Juniorky FBC Dobruška -
15:12 - Nicht Team 4:1 Medvědi Žacléř -
15:24 - PAiNTER Boys 2:3 Kaňouři Trutnov -
15:36 - Nováčci Broumov 0:5 Juniorky FBC Dobruška -
15:48 - Pohodáři Broumov 2:0 PAiNTER Boys -
16:00 - Nováčci Broumov 5:0 Medvědi Žacléř -
16:12 - Nicht Team 2:1 Kaňouři Trutnov -

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS  Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 Skore B P
B1  Nicht Team
X 5:0 2:3 2:1 4:1 2:2 3:0 18:7 13 2
B2  Nováčci Broumov
0:5 X 0:2 1:2 0:5 0:9 0:5 1:28 0 7
B3  Pohodáři Broumov
3:2 2:0 X 1:2 3:2 2:0 5:0 16:6 15 1
B4  Kaňouři Trutnov
1:2 2:1 2:1 X 2:1 1:2 4:4 12:11 10 3
B5  Medvědi Žacléř
1:4 5:0 2:3 1:2 X 1:1 2:3 12:13 4 6
B6  PAiNTER Boys
2:2 9:0 0:2 2:1 1:1 X 3:3 19:9 9 4
B7  Juniorky FBC Dobruška
0:3 5:0 0:5 4:4 3:2 3:3 X 15:17 8 5

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Pohodáři Broumov
6 5 0 1 16:6 15 10
2  Nicht Team
6 4 1 1 18:7 13 11
3  Kańouři Trutnov
6 3 1 2 12:11 10 1
4  PAiNTER Boys
6 2 3 1 19:9 9 10
5  Juniorky FBC Dobruška
6 1 1 4 15:17 8 2
6  Medvědi Žacléř
6 1 1 4 12:13 4 1
7  Nováčci Broumov*
6 0 0 6 1:28 0 27

Z - počet zápasů, V - výhra, R - remíza, P - prohra.

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:24 A1-B4 Enyky Benyky Ceciky
0:1 PAiNTER Boys
-
16:36 A2-B3 Plzeň pod Barem
1:0 Kaňouři Trutnov
SN
16:48 B1-A4 Pohodáři Broumov
3:1 FBC Broumov
-
17:00 B2-A3 Nicht Team
1:0 Zlomená hokejka
-

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
17:12 A1/B4 PAiNTER Boys
1:2 SN
Plzeň pod Barem
A2/B3
17:24 B1/A4 Pohodáři Broumov
2:1 SN
Nicht Team
B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:36 P1-P2 Nicht Team
1:0 PAiNTER Boys
-

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
18:00 V1-V2 Pohodáři Broumov
1:0 Plzeň pod Barem
SN

 

Konečné pořadí
  Jméno týmu
1  Pohodáři Broumov   (B)
2  Plzeň pod barem   (A)
3  PAiNTER Boys  (B)
4  Nicht Team  (B)
5-8
 Enyky Benyky Ceciky  (A)
5-8  Zlomená hokejka  (A)
5-8  Kaňouři Trutnov  (B)
5-8  FBC Broumov  (A)
9  Juniorky FBC Dobruška  (B)
10  Loosers N.M.n.M.  (A)
11  FBT Žďár nad Metují   (A)
12  Medvědi Žacléř  (B)
13  Baníci Radvanice  (A)
14  Nováčci Broumov  (B)

(A) skupina A, (B) skupina B.

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia