aflbannersmall

Hlavní články

 

Výsledky zápasů ve skupině
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
09:00 3 Nicht Team
3:2 PAiNTER Boys
0
09:15 0 Queen
0:5 IBK Rébus
3
09:30 0 FBC Broumov "A"
0:9 FBC Broumov "B"
3
09:45 0 Gunners Pardubice
1:4 Nicht Team
3
10:00 0 Queen
2:4 PAiNTER Boys
3
10:15 3 FBC Broumov "B"
2:1 IBK Rébus
0
10:30 0 FBC Broumov "A"
1:4 Gunners Pardubice
3
10:45 3 Nicht Team
5:1 Queen 0
11:00 0 PAiNTER Boys
3:5 IBK Rébus
3
11:15 3 FBC Broumov "B"
5:1 Gunners Pardubice
0
11:30 3 Nicht Team
6:1 FBC Broumov "A"
0
11:45 0 Queen 1:2 FBC Broumov "B"
3
12:00 3 IBK Rébus
9:0 Gunners Pardubice
0
12:15 3 PAiNTER Boys
6:0 FBC Broumov "A"
3
12:30 3 Queen
3:2 Gunners Pardubice
0
12:45 3 Nicht Team
3:0 FBC Broumov "B"
0
13:00 0 FBC Broumov "A"
0:8 IBK Rébus
3
13:15 3 PAiNTER Boys
4:0 Gunners Pardubice
0
13:30 1 Queen
3:3 FBC Broumov "A"
1
13:45 0 PAiNTER Boys
2:5 FBC Broumov "B"
3
14:00 3 NIcht Team
4:2 IBK Rébus
0

 

Tabulka zápasů
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  Nicht Team
T 3:2 5:1 4:2 6:1 3:0 4:1 25:7 18 1
A2  PAiNETR Boys
2:3 - 4:2 3:5 6:0 2:5 4:0 21:15 9 4
A3  QUEEN
1:5 2:4 R 0:5 3:3 1:2 3:2 10:21 4 5
A4  IBK Rébus
2:4 5:3 5:0 E 0:8 1:2 9:0 30:9 12 3
A5  FBC Broumov "A"
1:6 0:6 3:3 0:8 X 0:9 1:4 5:36 1 7
A6  FBC Broumov "B"
0:3 5:2 2:1 2:1 9:0 1 5:1 23:8 15 2
A7  Gunners Pardubice
1:4 0:4 2:3 0:9 4:1 1:5 3 8:26 3 6

 

Tabulka základní skupiny
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Nicht Team
6 6 0 0 25:7 18 18
2  FBC Broumov "B"
6 5 0 1 23:8 15 15
3  IBK Rébus
6 4 0 2 30:9 12 21
4  PAiNTER Boys
6 3 0 3 21:15 9 6
5  QUEEN 6 1 1 4 10:21 4 11
6  Gunners Pardubice
6 1 0 5 8:26 3 18
7  FBC Broumov "A"
6 0 1 5 5:36 1 31

Z - počet zápasů, V - výhra, R - remíza, P - prohra.

 

O umístění
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
14:15 3 Gunners Pardubice
2:1 QUEEN
0
14:25 3 Queen
4:1 FBC Broumov "A"
0
14:35 0 Gunners Pardubice
6:1 FBC Broumov "A"
3

 

Konečná tabulka 5-7 místo
  Jméno týmTýmu Z V R P Skóre Body +/-
5  Gunners Pardubice
8 3 0 5 16:28 9 12
6  QUEEN
8 2 1 5 15:24 7 9
7  FBC Broumov "A"
8 0 1 7 7:46 1 39

 

Playoff
Čas Postup Domácí Skore Hosté Postup
14:50 X Nicht Team
3:1 PAiNTER Boys
0
15:00 X IBK Rébus
4:1 FBC Broumov "B"
0

 

O třetí místo
Čas Postup Domácí Skore Hosté Postup
15:15 - FBC Broumov "B"
4:1 PAiNTER Boys
-

 

Finále
Čas Postup Domácí Skore Hosté Postup
15:30 - Nicht Team
2:3 IBK Rébus
-
Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia