aflbannersmall

Hlavní články

Dne 30.12.2013 se v Broumově v hale na Spořilově odehrál před Silvestrovský turnaj Pohoda CUP 2013. Hrálo se 12 minut a jedna skupina 8 týmů, tedy každý s každým. Turnaj byl dost vyrovnaný a o vítezi rozhodl až poslední zápas který vyhrál tým Nicht Team před týmem zlomená hokejka oba z Broumova.  Třetí místo získal tým PAiNTER Boys díky prohře týmu FBC Broumov B v posledním zápase s FBC Broumov C. Za zmíňku také stojí umístění Vánočních Viktorek které porazili nevýrazný tým FBC Broumov A, gratulujeme! Celkově turnaj proběhl v naprosté pohodě a svému názvu nezůstal nic dlužen..

 

1.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
09:00 A1-A2 FBC Broumov A
0:3 Zlomená Hokejka
-
09:15 A3-A4 FBC Broumov C
1:0 Vánoční Viktorky -
09:30 A5-A6 FBC Broumov B
2:1 Baníci Radvanice
-
09:45 A7-A8 Nicht Team 1:2 PAiNTER Boys
SN
2.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
10:00 A1-A3 FBC Broumov A
0:2 FBC Broumov C
-
10:15 A2-A4 Zlomená hokejka
2:0 Vánoční Viktorky
-
10:30 A8-A6 PAiNTER Boys
1:2 Baníci Radvanice
-
10:45 A7-A5 Nicht Team 1:2 FBC Broumov B
SN
3.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
11:00 A1-A4 FBC Broumov A
0:1 Vánoční Viktorky
-
11:15 A2-A3 Zlomená hokejka
2:0 FBC Broumov C
-
11:30 A5-A8 FBC Broumov B
3:5 PAiNTER Boys
!!!
11:45 A7-A6 Nicht Team 8:2 Baníci Radvanice -
4.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
12:00 A1-A5 FBC Broumov A
2:4 FBC Broumov B
-
12:15 A2-A8 Zlomená hokejka
3:2 PAiNER Boys
-
12:30 A3-A6 FBC Broumov C
4:3 Baníci Radvanice
SN
12:45 A7-A4 Nicht Team 2:0 Vánoční Viktorky
-
5.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
13:00 A1-A8 FBC Broumov A
1:2 PAiNTER Boys
-
13:15 A2-A6 Zlomená hokejka
2:0 Baníci Radvanice
-
13:30 A7-A3 Nicht Team 2:0 FBC Broumov C
-
13:45 A4-A5 Vánoční Viktorky
0:5 FBC Broumov B
-
6.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
14:00 A1-A7 FBC Broumov A
0:4 Nicht Team -
14:15 A8-A3 PAiNTER Boys
5:1 FBC Broumov C
-
14:30 A2-A5 FBC Broumov B
1:2 Zlomená hokejka SN
14:45 A4-A6 Vánoční Viktorky
0:2 Baníci Radvanice
-
7.kolo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
15:00 A7-A2 Nicht Team 2:0 Zlomená hokejka
-
15:15 A1-A6 FBC Broumov A
3:4 Baníci Radvanice
SN
15:30 A4-A8 Viktorky Viktorky
0:2 PAiNTER Boys
-
15:45 A3-A5 FBC Broumov C
2:1 FBC Broumov B
-

 

Konečné pořadí
  Jméno týmu Z V V/N P/N P Skóre Body +/-
1  Nicht Team
7 5 0 2 0 20:6 17 14
2  Zlomená hokejka
7 5 1 0 1 14:5 17 9
3  PAiNTER Boys
7 4 1 0 2 19:13 13 6
4  FBC Broumov B
7 3 1 1 2 18:13 12 5
5  FBC Broumov C
7 3 2 0 2 10:13 11 3
6  Baníci Radvanice
7 2 1 1 3 14:20 9 6
7  Vánoční Viktorky
7 1 0 0 6 1:14 3 13
8  FBC Broumov A
7 0 0 1 6 6:20 1 14

Z - počet zápasů, V - výhry, V/N - výhry na nájezdy, P/N - prohry na nájezdy, P - prohry.

 

Pořadí golmanů
  Jméno týmu Obdržené góly
1  Miroslav Remeš - Zlomená hokejka
5
2  Lukáš Vomáčka - Nicht team
6
3  Michal Vít - FBC Broumov B (C)
13
3  David Hampl - FBC Broumov C (A)
13
3  Ondřej Hanzl - PAiNTER Boys
13
4  Jan Klimeš - Vánoční Viktorky
14
5  David Středa -  Baníci Radvanice
20
5  David Hampl - FBC Broumov A (C)
20
Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia