aflbannersmall

Hlavní články

 

Skupina A
Čas - Domácí Skore Hosté -
08:00 - Gladiators Broumov 0:2 Nicht Team
-
08:12 - Pohodáři Broumov
0:6 Pivo a párek -
08:24 - Angels Broumov
0:6 Žďár nad Metují -
08:36 - Cirkus Bude
8:0 Gladiators Broumov -
08:48 - Pohodáři Broumov
0:4 Nicht Team -
09:00 - Žďár nad Metují
0:10 Pivo a párek
-
09:12 - Angels Broumov
0:8 Cirkus Bude
-
09:24 - Gladiators Broumov
0:1 Pohodáři Broumov
-
09:36 - Nicht Team 1:4 Pivo a párek
-
09:48 - Žďár nad Metují
0:4 Cirkus Bude
-
10:00 - Gladiators Broumov
1:7 Angels Broumov
-
10:12 - Pohodáři Broumov
0:2 Žďár nad Metují
-
10:24 - Pivo a párek
1:2 Cirkus Bude
-
10:36 - Nicht Team 12:0 Angels Broumov
-
10:48 - Pohodáři Broumov
0:13 Cirkus Bude
-
11:00 - Gladiators Broumov 1:7 Žďár nad Metují
-
11:12 - Angels Broumov
0:10 Pivo a párek
-
11:24 - Nicht Team 1:4 Cirkus Bude
-
11:36 - Pohodáři Broumov
6:1 Angels Broumov
-
11:48 - Nicht Team 2:2 Žďár nad Metují
-
12:00 - Gladiators Broumov
0:8 Pivo a párek -

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  Gladiators Broumov X 0:2 0:1 0:8 3:0 1:7 0:8 4:36 3 6
A2  Nicht Team
2:0 X 4:0 1:4 12:0 2:2 1:4 23:10 10 3
A3  Pohodáři Broumov 1:0 0:4 X 0:6 6:1 0:2 0:13 7:22 6 5
A4  Pivo a párek 8:0 4:1 6:0 X 10:0 2:0 1:2 31:3 15 2
A5  Angels Broumov
0:3 0:12 1:4 0:10 X 0:6 0:8 1:43 0 7
A6  Žďár nad Metují 7:1 2:2 2:0 0:2 6:0 X 0:4 17:9 10 4
A7  Cirkus Bude 8:0 4:1 13:0 2:1 8:0 4:0 X 39:2 1 18

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Cirkus Bude 6 6 0 0 39:2 18 37
2  Pivo a párek 6 5 0 1 31:3 15 28
3  Nicht Team 6 3 1 2 23:10 10 13
4  Žďár nad Metují 6 3 1 2 17:9 10 8
5  Pohodáři Broumov 6 2 0 4 7:22 6 15
6  Gladiators Broumov 6 1 0 5 4:36 3 32
7  Angels Broumov 6 0 0 6 1:43 0 42

 

Skupina B
Čas - Domácí Skore Hosté -
12:12 - FBC Broumov 1:6 Kaňouři Trutnov
-
12:24 - BoB Náchod 1:1 Warberg IC
-
12:36 - ZaStykVše
3:3 PAiNTER Boys
-
12:48 - BoB Náchod
0:8 Kaňouři Trutnov -
13:00 - PAiNTER Boys
1:4 Warberg IC
-
13:12 - FBC Broumov 0:3 BoB Náchod -
13:24 - Kaňouři Trutnov 1:5 Warberg IC
-
13:36 - FBC Broumov 0:9 ZaStykVše -
13:48 - BoB Náchod 1:2 PAiNTER Boys -
14:00 - Kaňouři Trutnov
3:3 ZaStykVše -
14:12 - FBC Broumov 0:9 PAiNTER Boys
-
14:24 - ZaStykVše 1:3 Warberg IC
-
14:36 - BoB Náchod 0:3 ZaStykVše -
14:48 - Kaňouři Trutnov
4:4 PAiNTER Boys -
15:00 - FBC Broumov 0:9 Warberg IC -

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS  Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 Skore B P
B1  FBC Broumov
X 1:6 0:3 0:9 0:9 0:9 1:36 0 6
B2  Kaňouři Trutnov 6:1 X 0:8 1:5 3:3 4:4 14:21 5 5
B3  BoB Náchod
3:0 8:0 X 1:1 0:3 1:2 13:6 7 4
B4  Warberg IC 9:0 5:1 1:1 X 3:1 4:1 22:4 13 1
B5  ZaStykVše 9:0 3:3 3:0 1:3 X 3:3 19:9 8 2
B6  PAiNTER Boys
9:0 4:4 2:1 1:4 3:3 X 19:12 8 3

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Warberg IC 5 4 1 0 24:4 13 20
2  ZaStykVše 5 2 2 1 19:9 10 10
3  PAiNTER Boys 5 2 2 1 19:12 10 7
4  BoB Náchod 5 2 1 2 13:6 7 7
5  Kaňouři Trutnov 5 1 2 2 14:21 5 7
6  FBC Broumov 5 0 0 5 1:36 0 35

Z - počet zápasů, V - výhra, R - remíza, P - prohra. 

O umístění
Čas - Domácí Skore Hosté -
15:12 - Pohodáři Broumov 0:3 Kaňouři Trutnov -
15:24 - Gladiators Broumov 1:2 FBC Broumov -
15:36 - Angels Broumov 0:7 Kaňouři Trutnov -
15:48 - Pohodáři Broumov 3:1 FBC Broumov -
16:00 - Gladiators Broumov 3:5 Kaňouři Trutnov -
16:12 - Angels Broumov 1:5 FBC Broumov -

 

Tabulka zápasů skupiny U
LOS  Jméno týmu U1 U2 U3 U4 U5 Skore B P
U1  Pohodáři Broumov X 1:0 6:1 0:3 3:1 10:4 6 2
U2  Gladiators Broumov 0:1 X 3:0 3:5 1:2 7:9 3 4
U3  Angels Broumov 1:6 0:3 X 0:7 1:5 2:21 0 5
U4  Kaňouři Trutnov 3:0 5:3 7:0 X 6:1 21:4 12 1
U5  FBC Broumov 1:3 2:1 5:1 1:6 X 9:11 6 3

Počítají se vzájemné zápasy ze skupiny. 

Tabulka základní skupiny U
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Kaňouři Trutnov 4 4 0 0 21:4 12 17
2  Pohodáři Broumov 4 3 0 1 10:4 9 6
3  FBC Broumov 4 2 0 2 9:11 6 2
4  Gladiators Broumov 4 1 0 3 7:9 3 2
5  Angels Broumov 4 0 0 4 2:21 0 19

Z - počet zápasů, V - výhra, R - remíza, P - prohra. 

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:24 A1-B4 Cirkus Bude 4:3 BoB Náchod -
16:36 A2-B3 Pivo a párek 3:0 Painter Boys -
16:48 B1-A4 Nicht Team 0:4 ZaStykVše -
17:00 B2-A3 Žďár nad Metují 0:2 Warberg IC -

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
17:12 A1/B4 Cirkus Bude 3:5 Pivo a párek A2/B3
17:24 B1/A4 ZaStykVše 2:1 SN Warberg IC B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:36 P1-P2 Cirkus Bude 2:3 Warberg IC -

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:48 V1-V2 Pivo a párek 1:2 ZaStykVše -

 

Konečné pořadí
  Jméno týmu - - - - -
1  ZaStykVše - - - - :
2  Pivo a párek - - - - :
3  Warberg IC - - - - :
4  Cirkus Bude - - - - :
5-8
 Nicht Team - - - - :
5-8  PAiNTER Boys - - - - :
5-8  Žďár nad Metují - - - - :
5-8  BoB Náchod - - - - :
9  Kaňouři Trutnov - - - - :
10  Pohodáři Broumov - - - - :
11  FBC Broumov - - - - :
12  Gladiators Broumov - - - - :
13  Angels Broumov - - - - :
Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia