aflbannersmall

Hlavní články

 

Skupina A
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
08:00 3 Nicht Team 4:0 Taťka a 7 trpaslíků 0
08:12 3 Wait For It 9:0 FC Bamboocha 0
08:24 0 Pohodáři 0:6 BoB Náchod 3
08:36 3 Wrecking Boyzz 1:0 Nicht Team 0
08:48 3 Wait For It 6:1 Taťka a 7 trpaslíků 0
09:00 3 BoB Náchod 4:0 FC Bamboocha 0
09:12 3 Wrecking Boyzz 2:0 Pohodáři 0
09:24 0 Nicht Team 1:2 Wait For It 3
09:36 3 Taťka a 7 trpaslíků 1:0 FC Bamboocha 0
09:48 3 BoB Náchod 2:1 Wrecking Boyzz 0
10:00 3 Nicht Team 3:0 Pohodáři 0
10:12 3 Wait For It 3:0 BoB Náchod 0
10:24 0 FC Bamboocha 0:7 Wrecking Boyzz 3
10:36 3 Taťka a 7 trpaslíků 3:1 Pohodáři 0
10:48 1 Wait For It 2:2 Wrecking Boyzz 1
11:00 0 Nicht Team 1:4 BoB Náchod 3
11:12 0 Pohodáři 0:5 FC Bamboocha 3
11:24 0 Taťka a 7 trpaslíků 0:9 Wrecking Boyzz 3
11:36 5 Wait For It 5:0 Pohodáři 0
11:48 1 Taťka a 7 trpaslíků 1:8 BoB Náchod 3
12:00 3 Nicht Team 2:0 FC Bamboocha 0

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  Nicht Team X                  
A2  Taťka a 7 trpaslíků   X                
A3  Wait For It     X              
A4  FC Bamboocha       X            
A5  Pohodáři         X          
A6  BoB Náchod           X        
A7  Wrecking Boyzz             X      

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Wait For IT 6            
2  BoB Náchod 6            
3  Wrecking Boyzz 6            
4  Nicht Team 6            
5  Taťka a 7 trpslíků 6            
6  FC Bamboocha 6            
7  Pohodáři 6            

 

Skupina B
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
12:12 1 FBT Žďár nad Metují 1:1 Narychlo 1
12:24 3 Legendy GmbH 4:1 Odyssea Trutnov 0
12:36 0 Brakomenovy koule 1:5 WARBERG IC 3
12:48 - FBT Žďár nad Metují 0:6 Legendy GmbH -
13:00 - Brakomenovy koule 3:0 Odyssea Trutnov -
13:12 - Narychlo 1:3 WARBERG IC -
13:24 - FBT Žďár nad Metují 5:1 Odyssea Trutnov -
13:36 - Narychlo 5:2 Brakomenovy koule -
13:48 - Legendy GmbH 0:1 WARBERG IC -
14:00 - Narychlo 2:1 Odyssea Trutnov -
14:12 - WARBERG IC 0:2 FBT Žďár nad Metují -
14:24 - Legendy GmbH 3:1 Brakomenovy koule -
14:36 - Odyssea Trutnov 0:4 WARBERG IC -
14:48 - FBT Žďár nad Metují 2:3 Brakomenovy koule -
15:00 - Legendy GmbH 2:1 Narychlo -

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS  Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 Skore B P
B1  FBT Žďár nad Metují X                
B2  Narychlo   X              
B3  Legendy GmbH     X            
B4  Odyssea Trutnov       X          
B5  Warberg IC         X        
B6  Brakomenovy koule           X      

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  -              
2  -              
3  -              
4  -              
5  -              
6  -              

 

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
15:24 A1-B4 Wait For IT  3:1 FBT Žďár nad Metují -
15:36 A2-B3 BoB Náchod  3:0 Narychlo -
15:48 B1-A4 Legendy GmbH  4:0 Nicht Team  -
16:00 B2-A3 WARBERG IC 2:3 Wrecking Boyzz  1:2

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
16:12 A1/B4 Wait For IT 2:3 BoB Náchod A2/B3
16:24 B1/A4 Legendy GmbH  1:4 Wrecking Boyzz  B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:36 P1-P2 Wait For IT  2:1  Legendy GmbH 1:0

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:48 V1-V2  BoB Náchod  0:3 Wrecking Boyzz  -

 

Konečné pořadí
1  -
2  -
3  -
4  -
5-8
 -
5-8  -
5-8  -
5-8  -
9-10  -
9-10  -
11-12  -
11-12  -
13  -

 

 

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia