aflbannersmall

Hlavní články

 

Skupina A
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
08:00 - Angels Broumov
0:6 Fools Broumov
-
08:12 - Nicht Team
4:0 Baníci Radvanice -
08:24 - Odpadlíci N.M.n.M.
3:0 Pohodáři Broumov
-
08:36 - FBT Žďár nad Metují 9:0 Angels Broumov
-
08:48 - Nicht Team
7:0 Fools Broumov
-
09:00 - Pohodáři Broumov 0:3 Baníci Radvanice -
09:12 - Odpadlíci N.M.n.M. 0:3 FBT Žďár nad Metují -
09:24 - Angels Broumov
0:8 Nicht Team
-
09:36 - Fools Broumov
0:4 Baníci Radvanice -
09:48 - Pohodáři Broumov 1:2 FBT Žďár nad Metují -
10:00 - Angels Broumov
0:6 Odpadlíci N.M.n.M. -
10:12 - Nicht Team
5:2 Pohodáři Broumov -
10:24 - Baníci Radvanice 2:1 FBT Žďár nad Metují -
10:36 - Fools Broumov
0:2 Odpadlíci N.M.n.M. -
10:48 - Nicht Team
3:2 FBT Žďár nad Metují -
11:00 - Angels Broumov
0:5 Pohodáři Broumov -
11:12 - Odpadlíci N.M.n.M. 2:1 Baníci Radvanice -
11:24 - Fools Broumov
1:2 FBT Žďár nad Metují -
11:36 - Nicht Team
4:0 Odpadlíci N.M.n.M. -
11:48 - Fools Broumov
0:1 Pohodáři Broumov -
12:00 - Angels Broumov
0:7 Baníci Radvanice -

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  Angels Broumov
X 0:6 0:8 0:7 0:6 0:5 0:9 0:41 0 41
A2  Fools Broumov
6:0 X 0:7 0:4 0:2 0:1 1:2 7:16 3 9
A3  Nicht Team
8:0 7:0 X 4:0 4:0 5:2 3:2 31:4 18 28
A4  Baníci Radvanice
7:0 4:0 0:4 X 1:2 3:0 2:1 17:7 12 10
A5  Odpadlíci N.N.n.M.
6:0 2:0 0:4 2:1 X 3:0 0:3 13:8 12 5
A6  Pohodáři Broumov
5:0 1:0 2:5 0:3 0:3 X 1:2 9:13 6 4
A7  FBT Žďár nad Metují
9:0 2:1 2:3 1:2 3:0 2:1 X 19:7 12 12

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Nicht Team
6 6 0 0 31:4 18 28
2  FBT Žďár nad Metují
6 4 0 2 19:7 12 12
3  Baníci Radvanice
6 4 0 2 17:7 12 10
4  Odpadlíci Nové Město nad Metují
6 4 0 2 13:8 12 5
5  Pohodáři Broumov
6 2 0 4 9:13 6 4
6  Fools Broumov
6 1 0 5 7:16 3 6
7  Angels Broumov
6 0 0 0 0:41 0 41

O pořadí rozhodla minitabulka: Žďár - 3:0, 1:2/4:2; Baníci - 2:1, 1:2/3:3; Odpadlíci - 0:3, 2:1/2:4.  Tým Odpadlíci N.M.n.M. odjel a tak místo nich postoupil do playoff další tým v pořadí a to Pohodáři Broumov.

Skupina B
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
12:12 - PAiNTER Boys 4:2 Pivo a párek -
12:24 - FBC Broumov 1:5 Joker Team Jaroměř -
12:36 - Fatboyzzz Turbíny 4:0 FC Attack -
12:48 - Gladiators Broumov 0:2 PAiNTER Boys -
13:00 - FBC Broumov 1:4 Pivo a párek -
13:12 - FC Attack 0:9 Joker Team Jaroměř -
13:24 - Fatboyzzz Turbíny 1:0 Gladiators Broumov -
13:36 - PAiNTER Boys 1:2 FBC Broumov -
13:48 - Pivo a párek 2:3 Joker Team Jaroměř -
14:00 - FC Attack 1:3 Gladiators Broumov -
14:12 - PAiNTER Boys 6:0 Fatboyzzz Turbíny -
14:24 - FBC Broumov 1:0 FC Attack -
14:36 - Joker Team Jaroměř 3:0 Gladiators Broumov -
14:48 - Pivo a párek 2:1 Fatboyzzz Turbíny -
15:00 - FBC Broumov 5:2 Gladiators Broumov -
15:12 - PAiNTER Boys 5:0 FC Attack -
15:24 - Fatboyzzz Turbíny 0:1 Joker Team Jaroměř -
15:36 - Pivo a párek 8:1 Gladiators Broumov -
15:48 - FBC Broumov 2:3 Fatboyzzz Turbíny -
16:00 - Pivo a párek 8:1 FC Attack -
16:12 - PAiNTER Boys 3:2 Joker Team Jaroměř -

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS  Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 Skore B P
B1  PAiNTER Boys
X 4:2 1:2 3:2 6:0 5:0 2:0 21:6 15 15
B2  Pivo a párek
2:4 X 4:1 2:3 2:1 8:1 8:1 26:11 12 15
B3  FBC Broumov
2:1 1:4 X 1:5 2:3 1:0 5:2 12:15 9 3
B4  Joker Team Jaroměř
2:3 3:2 5:1 X 1:0 9:0 3:0 23:6 15 17
B5  Fatboyzzz Turbíny
0:6 1:2 3:2 0:1 X 4:0 1:0 9:11 9 2
B6  FC Attack
0:5 1:8 0:1 0:9 0:4 X 1:3 2:30 0 28
B7  Gladiators Broumov
0:2 1:8 2:5 0:3 0:1 3:1 X 6:20 3 14

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  PAiNTER Boys
6 5 0 1 21:6 15 15
2  Joker Team Jaroměř
6 5 0 1 23:6 15 17
3  Pivo a párek
6 4 0 2 26:11 12 12
4  Fatboyzzz Turbíny Hronov
6 3 0 3 9:11 9 2
5  FBC Broumov
6 3 0 3 12:15 9 3
6  Gladiators Broumov
6 1 0 5 6:20 3 14
7  FC Attack
6 0 0 6 2:30 0 28

 

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:24 A1-B4 Nicht Team
3:0 Fatboyzzz Turbíny Hronov
-
16:36 A2-B3 FBT Žďár nad Metují
3:1 Pivo a párek
-
16:48 B1-A4 Painter Boys
4:2 Pohodáři Broumov
-
17:00 B2-A3 Joker Team Jaroměř
2:1 Baníci Radvanice
-

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
17:12 A1/B4 Nicht Team
1:3 FBT Žďár nad Metují
A2/B3
17:24 B1/A4 Painter Boys
1:2 Joker Team Jaroměř
B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:36 P1-P2 Nicht Team
3:2 Painter Boys
-

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:48 V1-V2 FBT Žďár nad Metují
2:0 Joker Team Jaroměř
-

 

Konečné pořadí
1  FBT Žďár nad Metují
2  Joker Team Jaroměř
3  Nicht Team
4  Painter Boys
5-8
 Baníci Radvanice
5-8  Pivo a párek
5-8  Fatboyzzz Turbíny Hronov
5-8  Pohodáři Broumov
9-10  FBC Broumov
9-10  Odpadlíci Nové Město nad Metují
11-12  Gladiatros Broumov
11-12  Fools Broumov
13-14  FC Attack
13-14  Angels Broumov

 

Nejlepší golman turnaje Lukáš Vomáčka

Nejlepší střelec turnaje Jan Valeš

Vítěz turnaje FBT Žďár nad Metují

zdarweb

2.místo Joker Team Jaroměř

jokerweb

3.místo Nicht Team

nichtweb

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia