aflbannersmall

Hlavní články

 Tak bitva o Broumov dobojována a trofej se stala kořistí týmu BoB Náchod.

Letos poprvé jsme zkusily udělat větší turnaj jaký se v Broumově ještě nepořádal a to pro čtrnáct týmů.  Zájem o turnaj byl velký ale hrát mohlo jen 14 týmů které jsme rozdělily do dvou skupin. Odehrálo se celkem 50 zápasů po 10 minutách.

Nejlepším golmanem turnaje:  Martin Kolesnáč z Loosers Nové Město nad Metují  celkem 4 obdržené branky ze 6 zápasů.

Nejvzdálenější tým:  SPV Pardubice

Nejvyšší  výhra: HooX Rébus 7:0 FBC Broumov B

Skupina A
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
08:00 - FBC Broumov B
0:4 Loosers
-
08:12 - FBC Broumov
1:4 HooX Rébus
-
08:24 - Baníci Radvanice
0:1 Zlomená Hokejka
-
08:36 - BoB Náchod
6:1 FBC Broumov B
-
08:48 - FBC Broumov
0:3 Loosers
-
09:00 - Zlomená Hokejka
2:3 HooX Rébus
-
09:12 - Baníci Radvanice
2:3 BoB Náchod
-
09:24 - FBC Broumov B
0:0 FBC Broumov
-
09:36 - Loosers
1:1 HooX Rébus
-
09:48 - Zlomená Hokejka
1:3 BoB Náchod
-
10:00 - FBC Broumov B
1:2 Baníci Radvanice
-
10:12 - FBC Broumov
2:4 Zlomená Hokejka
-
10:24 - HooX Rébus
1:1 BoB Náchod
-
10:36 - Loosers
1:0 Baníci Radvanice
-
10:48 - FBC Broumov
0:2 BoB Náchod
-
11:00 - FBC Broumov B
0:4 Zlomená Hokejka
-
11:12 - Baníci Rdvanice
2:5 HooX Rébus
-
11:24 - Loosers
3:2 BoB Náchod
-
11:36 - FBC Broumov
1:0 Baníci Radvanice
-
11:48 - Loosers
5:1 Zlomená Hokejka
-
12:00 - FBC Broumov B
0:7 HooX Rébus
-

 

Tabulka zápasů skupiny A
LOS  Jméno týmu A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Skore B P
A1  FBC Broumov B
X 0:4 0:0 0:7 1:2 0:4 1:6 2:23 1 7
A2  Loosers Nové Město n. M.
4:0 X 3:0 1:1 1:0 5:1 3:2 17:4 16 1
A3  FBC Broumov
0:0 0:3 X 1:4 1:0 2:4 0:2 4:13 4 5
A4  HooX RébuS
7:0 1:1 4:1 X 5:2 3:1 1:1 19:6 14 2
A5  Baníci Radvanice
2:1 0:1 0:1 2:5 X 0:1 2:3 6:12 3 6
A6  Zlomená Hokejka
4:0 1:5 4:2 2:3 1:0 X 1:3 13:13 9 4
A7  BoB Náchod
6:1 2:3 2:0 1:1 3:2 3:1 X 17:8 13 3

 

Tabulka základní skupiny A
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  Loosers Nové Město nad Metují
6 5 1 0 17:4 16 13
2  HooX Rébus
6 4 2 0 19:6 14 13
3  BoB Náchod
6 4 1 1 17:8 13 9
4  Zlomená Hokejka
6 3 0 3 13:13 9 0
5  FBC Broumov A
6 1 1 4 4:13 4 -9
6  Baníci Radvanice
6 1 0 5 6:12 3 -6
7  FBC Broumov B
6 0 1 5 2:23 1 -21

 

Skupina B
Čas Body Domácí Skore Hosté Body
12:12 - ZaStykVše
5:1 Nicht Team
-
12:24 - Queen
0:1 PAiNTER boys
-
12:36 - Kaňouři
1:4 SPV Pardubice
-
12:48 - Hradecký Fosy
1:2 ZaStykVše
-
13:00 - Queen
0:0 Nicht Team
-
13:12 - SPV Pardubice
1:4 PAiNTER Boys
-
13:24 - Kaňouři
0:2 Hradecký Fosy
-
13:36 - ZaStykVše
6:0 Queen -
13:48 - Nicht Team
4:2 PAiNTER Boys
-
14:00 - SPV Pardubice
2:2 Hradecký Fosy
-
14:12 - ZaStykVše
4:2 Kaňouři
-
14:24 - Queen 0:1 SPV Pardubice
-
14:36 - PAiNTER Boys
0:3 Hradecký Fosy
-
14:48 - Nicht Team
5:1 Kaňouři
-
15:00 - Queen
0:5 Hradecký Fosy
-
15:12 - ZaStykVše
4:1 SPV Pardubice
-
15:24 - Kaňouři
0:3 PAiNTER Boys
-
15:36 - Nicht Team
1:0 Hradecký Fosy
-
15:48 - Queen
2:1 Kaňouři
-
16:00 - Nicht Team
5:1 SPV Pardubice
-
16:12 - ZaStykVše
5:0 PAINTER Boys
-

 

Tabulka zápasů skupiny B
LOS  Jméno týmu B1 B2 B3 B4 B5 B6 B7 Skore B P
B1  ZaStykVše
X 5:1 6:0 5:0 4:2 4:1 2:1 26:5 21 1
B2  Nicht Team
1:5 X 0:0 4:2 5:1 5:1 1:0 16:9 13 2
B3  Queen Police nad Metují
0:6 0:0 X 0:1 0:1 2:1 0:5 2:14 4 6
B4  PAiNTER Boys
0:5 2:4 1:0 X 3:0 4:1 0:3 10:13 9 4
B5  Kaňouři Trutnov
2:4 1:5 1:2 0:3 X 1:4 0:2 5:20 0 7
B6  SPV Pardubice
1:4 1:5 1:0 1:4 4:1 X 2:2 10:16 7 5
B7  Hradecký Fosy
1:2 0:1 5:0 3:0 2:0 2:2 X 13:5 10 3

 

Tabulka základní skupiny B
  Jméno týmu Z V R P Skóre Body +/-
1  ZaStykVše
6 6 0 0 26:5 21 -
2  Nicht Team
6 4 1 0 16:9 13 -
3  Hradecký Fosy
6 3 1 2 13:5 10 -
4  PAiNTER Boys
6 3 0 3 10:13 9 -
5  SPV Pardubice
6 2 1 3 10:16 7 -
6  Queen Police nad Metují
6 1 1 4 2:14 4 -
7  Kaňouři Trutnov
6 0 0 6 5:20 0 -

Z - počet zápasů, V - výhra, R - remíza, P - prohra.

Osmifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
16:24 A1-B4 Loosers 1:3 PAiNTER Boys
-
16:36 A2-B3 HooX Rébus
2:1 Hradecký Fosy
SN
16:48 B1-A4 ZaStykVše 1:0 Zlomená Hokejka
-
17:00 B2-A3 Nicht Team
0:2 BoB Náchod
-

 

Semifinále
Čas Los Domácí Skore Hosté Los
17:12 A1/B4 PAiNTER Boys
0:5 HooX Rébus
A2/B3
17:24 B1/A4 ZaStykVše 0:3 BoB Náchod
B2/A3

 

O 3.místo
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
17:36 P1-P2 PaiNTER Boys
1:2 ZaStykVše SN

 

Finále
Čas Los Domácí Skore Hosté OT
18:00 V1-V2 BoB Náchod
2:1 HooX Rébus
-

 

Konečné pořadí
  Jméno týmu Z V R P Skóre
1  BoB Náchod
9 7 1 1 24:9
2  HooX Rébus
9 6 2 1 27:9
3  ZaStykVše 9 8 0 1 29:9
4  PAiNTER Boys
9 4 0 5 14:22
5-8
 Loosers Nové Město nad Metují
7 5 1 1 18:7
5-8  Nicht Team
7 4 1 2 16:11
5-8  Hradecký Fosy
7 3 1 3 15:6
5-8  Zlomená Hokejka
7 3 0 4 13:14
9  SPV Pardubice
6 2 1 3 10:16
10  FBC Broumov A
6 1 1 4 4:13
11  Queen Police nad Metují
6 1 1 4 2:14
12  Baníci Radvanice
6 1 0 5 6:12
13  FBC Broumov B
6 0 1 5 2:23
14  Kaňouři Trutnov
6 0 0 6 5:25

Vítěz BoB Náchod

Druhé místo HooX Rébus

Třetí místo ZaStykVše

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia