aflbannersmall

Hlavní články
Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
145 08:00  Fatboyzzz Turbíny
0 2 2 0 4
 Orel Červený Kostelec
0 0 1 0 1

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
146 08:30  Fools Broumov
1 1 2 0 4
 FBC Broumov
3 3 1 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
147 09:00  Zlomená hokejka
1 0 2 0 3
 FC Attack
1 1 3 0 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
148 09:30  Fatboyzzz Turbíny
2 1 1 1 4
 FBC Broumov
1 0 3 2 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
149 10:00  Orel Červený Kostelec
0 1 1 0 2
 FC Attack
3 0 0 0 3

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
150 10:30  Fools Broumov
0 3 0 0 3
 Zlomená hokejka
2 0 4 0 6

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
151 11:00  Orel Červený Kostelec
2 1 4 0 7
 FBC Broumov
1 1 0 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
152 11:30  Fatboyzzz Turbíny
0 0 1 0 1
 Zlomená hokejka
2 1 1 0 4

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
153 12:00  Fools Broumov
0 0 1 0 1
 FC Attack
5 2 1 0 8

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
154 12:30  Zlomená hokejka
2 2 1 0 5
 FBC Broumov
1 0 0 0 1

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
155 13:00  Fools Broumov
1 0 1 0 2
 Orel Červený Kostelec
2 3 3 0 8

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
156 13:30  Fatboyzzz Turbíny
2 1 0 0 3
 FC Attack
1 4 4 0 9

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
157 14:00  Kaňouři Trutnov
0 0 3 0 3
 FBT Žďárnad Metují
2 2 2 0 6

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
158 14:30  Savice
3 1 2 0 6
 FC Bamboocha
0 2 0 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
159 15:00  AZ Vrátno
1 1 0 0 2
 FBC Buldoci
1 2 0 0 3

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
160 15:30  Kaňouři Trutnov
2 2 2 0 6
 FC Bamboocha
0 1 2 0 3

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
161 16:00  FBT Žďár nad Metují
1 1 2 0 4
 FBC Buldoci
1 1 3 0 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
162 16:30  Savice
0 1 2 0 3
 AZ Vrátno
2 1 1 0 4

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
163 17:00  FBT Žďár nad Metují
0 1 4 0 5
 FC Bamboocha
1 1 0 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
164 17:30  Kanouři Trutnov
0 0 2 0 2
 AZ Vrátno
1 3 1 0 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
165 18:00  Savice
0 3 2 0 5
 FBC Buldoci
0 1 0 0 1

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
166 18:30  AZ Vrátno
4 4 2 0 10
 FC Bamboocha
0 0 2 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
167 19:00  Savice
2 0 2 1 4
 FBT Žďár nad Metují
1 2 1 2 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
168 19:30  Kaňouři Trutnov
0 1 3 0 4
 FBC Buldoci
1 3 5 0 9

FloorballPlayer.net
ulita

DDM Ulita Broumov

banner bison foorbal
Bison Sportwear
primator

Pivovar Primátor

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia