aflbannersmall

Hlavní články
Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
097 08:00  Fatboyzzz Turbíny
1 0 2 0 3
 Fools Broumov
1 2 2 0 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
098 08:30  AZ Vrátno
2 3 1 0 6
 FBT Žďár nad Metují
3 0 1 0 4

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
099 09:00  FC Bamboocha
0 1 0 0 1
 FBC Broumov
0 1 2 0 3

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
100 09:30  FBC Buldoci
1 3 3 0 7
 FC Attack
0 0 0 0 0

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
101 10:00  Fools Broumov
0 0 2 0 2
 AZ Vrátno
4 3 6 0 13

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
102 10:30  Fatboyzzz Turbíny
0 1 1 0 2
 FBT Žďár nad Metují
2 1 4 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
103 11:00  FC Bamboocha
0 0 1 0 1
 FC Attack
2 1 3 0 6

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
104 11:30  FBC Buldoci
2 2 3 0 7
 FBC Broumov
0 1 1 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
105 12:00  Fools Broumov
2 0 3 0 5
 FBT Žďár nad Metují
3 3 1 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
106 12:30  Fatboyzzz Turbíny
0 1 1 0 2
 AZ Vrátno
4 6 3 0 13

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
107 13:00  FC Bamboocha
0 1 1 0 2
 FBC Buldoci
4 0 2 0 6

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
108 13:30  FBC Broumov
0 0 0 0 0
 FC Attack
1 1 3 0 5

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
109 14:00  Painter Boys
0 0 1 0 1
 Nicht Team
3 1 3 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
110 14:30  Zlomená hokejka 1 1 3 0 5
 Orel Červený Kostelec 0 1 0 0 1

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
111 15:00  Nicht Team 3 3 1 0 7
 Angels Broumov 0 1 0 0 1

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
112 15:30  Savice
1 1 0 0 2
 Zlomená hokejka 2 1 1 0 4

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
113 16:00  Painter Boys 2 3 2 0 7
 Baníci Radvanice
1 1 2 0 4

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
114 16:30  Kaňouři Trutnov
0 1 0 0 1
 Zlomená hokejka
1 3 3 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
115 17:00  Savice 2 2 3 0 7
 Orel Červený Kostelec
1 0 1 0 2

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
116 17:30  Nicht Team 2 1 1 0 4
 Baníci Radvanice
2 1 5 0 8

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
117 18:00  Painter Boys
3 4 6 0 13
 Angels Broumov 1 0 2 0 3

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
118 18:30  Kaňouři Trutnov 0 0 1 0 1
 Orel Červený Kostelec
5 1 1 0 7

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
119 19:00  Angels Broumov
1 1 1 0 3
 Baníci Radvanice 4 6 6 0 16

 

Číslo Čas  Jméno týmu 1 2 3 SN Výsledek
120 19:30  Kaňouři Trutnov 0 0 0 0 3
 Savice 0 0 0 0 6

FloorballPlayer.net
ulita

DDM Ulita Broumov

banner bison foorbal
Bison Sportwear
primator

Pivovar Primátor

Jsme na Facebooku

Počítáno od 21.7.2013

ikonka S-rankikonka Google Pagerank

TOPlist

SFbBox by casino froutakia

SFbBox by casino froutakia